Kód: 696 | Značka: Miva

Onyx, Sokolí oko, Hematit a stříbro Ag925

279 Kč
Skladem

Náramek je ručně vyroben z přírodního kamene Onyx, Sokolí oko a pokovený Hematit v růžové barvě.

Můžeme doručit do:
25.10.2019
Kategorie: Jednoduché náramky bez přívěsků
Kámen: Onyx, Sokolí oko, pokovený Hematit
Délka náramku: 17 cm
Doplňky: malé korálky ze stříbra Ag925

Onyx byl považován za magický kámen. Nutí svého nositele k pořádku a disciplíně a chrání jej před těžkými nemocemi a neštěstím. Dodává sílu, odvahu, snižuje strach a obavy. Má příznivý vliv na zrak, sluch, kůži, vlasy i nehty. Pomáhá při hojení ran po operacích. Pomáhá mírnit stres z každodenního života.

Sokolí oko je zaměřeno především na náš vnitřní život. Pomáhá nám odstranit skepsi a záporné stránky. Posiluje činnost oběhového ústrojí a zrak. Zvyšuje sexuální aktivitu. Zmírňuje vliv škodlivého záření a chrání i před elektromagnetickým zářením. Pomáhá při dýchacích potížích a zmírňuje bolest hlavy.

Hematit posiluje odvahu, optimismus a vůli. Pomáhá lépe rozeznávat pravdu a lež. Používá se při léčbě chudokrevnosti. Podporuje vazbu kyslíku na červené krvinky. Pomáhá odstranit poruchy spánku. Celkově posiluje a regeneruje organismus. Brzdí negativní vlivy okolí.

Náramek je ručně vyroben z přírodního kamene Onyx, Sokolí oko a pokovený Hematit v růžové barvě.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Lev, Kozoroh, Vodnář, Štír, Panna

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, lidským potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci - některé komponenty mohou měnit jejich působením své vlastnosti. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.