Kód: 1467 | Značka: Miva

Náramek z přírodních minerálů

499 Kč
Skladem

Tento náramek v pastelových odstínech je ručně vyroben z přírodních drahých kamenů Růženín, Levandulový křemen, Labradorit a Měsíční kámen.

 

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kategorie: Jednoduché náramky bez přívěsků
Minerály: Měsíční kámen, levandulový křemen, Růženín, Labradorit
Velikost kuliček: 8 mm
Délka náramku: 17 cm, lze na přání upravit

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a lásky. Prohlubuje fantazii i vnímavost vůči všemu krásnému. Vzbuzuje něžnou lásku. Umožňuje nacházet cestu ke klidu a ochraňuje nás před závistí a nenávistí. Učí nás odpouštět. Napomáhá prohloubit spojení s partnerem. Usnadňuje vstup lásky do našeho života. Uklidňuje rozbouřené emoce, snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Má význam i pro sexuální život, kdy působí stimulačně. Působí především na uklidnění srdeční činnosti, a to jak ve skutečném, tak i v přeneseném slova smyslu. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci. Jako kámen lásky působí nejsilněji na srdeční čakře.

Levandulový křemen má stejné metafyzické vlastnosti jako Růženín, je to vlastně druh růžového křemene s vysokým obsahem titanu nebo manganu, což způsobuje jeho fialové zbarvení. Je to kámen duchovní podpory, který nám pomáhá projít obtížnými a náročnými životními etapami, léčit emoční, duševní a duchovní rozrušení. Posiluje působení dalších minerálů a krystalů. Chrání nás před negativními energetickými silami a před energetickými upíry.

Měsíční kámen je jedním z nejcennějších kamenů, je typicky ženským kamenem, který vzbuzuje ženskost a působí spíše na ženy. Koncentruje měsíční energii. Dodává chuť k životu a má pozitivní vliv na plodnost až do vysokého věku, funguje jako ochránce rodiny. Napomáhá udržet mladistvý vzhled a snížit strach před operačními výkony a porodem. Řídí činnost hypofýzy. Napomáhá při hormonálních poruchách a menstruačních bolestech. Harmonizuje lymfatický systém, tvorbu a koloběh tělesných tekutin.

Labradorit pomáhá poznat pravou lásku, překovávat strach a posiluje odvahu i sebevědomí. Posiluje naději a víru v lepší budoucnost. Napomáhá nám vyvolat vzpomínky na vše krásné. Je to ideální kámen v podzimním a zimním období, kdy nám napomáhá chránit se před nachlazením. Aktivuje imunitní systém, pomáhá při nachlazení a revmatických potížích. Napomáhá posílit zuby, kluby i kosti. 

Tento jemný ženský náramek je ručně vyroben z přírodních drahých kamenů Růženín, Levandulový křemen, Labradorit a Měsíční kámen.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby, Blíženci, Lev, Kozoroh, Vodnář

Velikost korálků: 8 mm

Barva Růženínu není stálá - působením tepla a slunečního záření může ztrácet barvu.

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.