Kód: 1467 | Značka: Miva

Náramek z přírodních minerálů

499 Kč
Skladem

Tento náramek v pastelových odstínech je ručně vyroben z přírodních drahých kamenů Růženín, Levandulový křemen, Labradorit a Měsíční kámen.

 

Můžeme doručit do:
12.8.2022
Kategorie: Jednoduché náramky bez přívěsků
Minerály: Měsíční kámen, levandulový křemen, Růženín, Labradorit
Velikost kuliček: 8 mm
Délka náramku: 17 cm, lze na přání upravit

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a lásky. Prohlubuje fantazii i vnímavost vůči všemu krásnému. Vzbuzuje něžnou lásku. Umožňuje nacházet cestu ke klidu a ochraňuje nás před závistí a nenávistí. Učí nás odpouštět. Napomáhá prohloubit spojení s partnerem. Usnadňuje vstup lásky do našeho života. Uklidňuje rozbouřené emoce, snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Má význam i pro sexuální život, kdy působí stimulačně. Působí především na uklidnění srdeční činnosti, a to jak ve skutečném, tak i v přeneseném slova smyslu. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci. Jako kámen lásky působí nejsilněji na srdeční čakře.

Levandulový křemen má stejné metafyzické vlastnosti jako Růženín, je to vlastně druh růžového křemene s vysokým obsahem titanu nebo manganu, což způsobuje jeho fialové zbarvení. Je to kámen duchovní podpory, který nám pomáhá projít obtížnými a náročnými životními etapami, léčit emoční, duševní a duchovní rozrušení. Posiluje působení dalších minerálů a krystalů. Chrání nás před negativními energetickými silami a před energetickými upíry.

Měsíční kámen je jedním z nejcennějších kamenů, je typicky ženským kamenem, který vzbuzuje ženskost a působí spíše na ženy. Koncentruje měsíční energii. Dodává chuť k životu a má pozitivní vliv na plodnost až do vysokého věku, funguje jako ochránce rodiny. Napomáhá udržet mladistvý vzhled a snížit strach před operačními výkony a porodem. Řídí činnost hypofýzy. Napomáhá při hormonálních poruchách a menstruačních bolestech. Harmonizuje lymfatický systém, tvorbu a koloběh tělesných tekutin.

Labradorit pomáhá poznat pravou lásku, překovávat strach a posiluje odvahu i sebevědomí. Posiluje naději a víru v lepší budoucnost. Napomáhá nám vyvolat vzpomínky na vše krásné. Je to ideální kámen v podzimním a zimním období, kdy nám napomáhá chránit se před nachlazením. Aktivuje imunitní systém, pomáhá při nachlazení a revmatických potížích. Napomáhá posílit zuby, kluby i kosti. 

Tento jemný ženský náramek je ručně vyroben z přírodních drahých kamenů Růženín, Levandulový křemen, Labradorit a Měsíční kámen.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby, Blíženci, Lev, Kozoroh, Vodnář

Velikost korálků: 8 mm

Barva Růženínu není stálá - působením tepla a slunečního záření může ztrácet barvu.

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení