Vážení zákazníci, chtěli bychom vás informovat ohledně zasílání vašich objednávek. E-shop funguje dál bez omezení, doručování DPD a poštou také, rozhodli jsme se snížit ceny DPD i pošty po dobu nařízení a vzít tak část těchto nákladů na sebe. Co se týče Zásilkovny, výdejní místa by měla také fungovat dále, i když budou mít zákaz prodeje svého zboží, mohou se však rozhodnout zavřít úplně a je tak potřeba si ověřit, zda dané výdejní místo funguje. Zásilkovna také zakázala příjem hotovosti, takže bychom vás chtěli poprosit o úhrady předem, dobírku zvolit samozřejmě můžete, ale je potřeba ji na místě uhradit kartou, nikoliv hotově. Děkujeme za pochopení. Přejeme všem pevné zdraví, chraňte sebe i své blízké a nevystavujte se zbytečně nebezpečí!
Kód: 324 | Značka: Miva

Náramek Magical Night z šedého matného Opalitu 8 mm

199 Kč
Skladem

Ručně vyrobený náramek z šedého matného Opalitu o velikosti kuliček 8 mm s krásnými odlesky v barvách duhy.

Můžeme doručit do:
14.4.2020
Kategorie: Jednoduché náramky bez přívěsků
Kámen: šedý Opalit v matné úpravě s duhovými odlesky
Délka náramku: 17,5 cm
Velikost kuliček: 8 mm

Ručně vyrobený náramek z šedého matného Opalitu s krásnými odlesky v barvách duhy. Opalit je synteticky vyrobený kámen člověkem.

Délka náramku: 17,5 cm

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.