Kód: 962 | Značka: Miva

Botswanský achát, Sluneční kámen a stříbro

429 Kč
Skladem

Luxusní náramek, který je ručně vyroben z přírodních minerálů Sluneční kámen a Botswanský achát. Je ozdoben korálky ze stříbra Ag925, které jsou pozlaceny 14k růžovým zlatem.

Můžeme doručit do:
4.11.2020
Kategorie: Gold edition
Kámen: Sluneční kámen a botswanský achát
Doplňky: korálky ze stříbra Ag925 pozlacené 18kt zlatem
Velikost kuliček: 8 mm
Délka náramku: 17 cm
Znamení: Kozoroh, Lev, Býk, Štír, Ryby

Sluneční kámen je symbolem slunce a naděje - po temné noci přijde jasný a slunečný den. Vnáší do života radost a světlo. Dodává sílu k překonání obtíží a vitalitu potřebnou k životu. Koncentruje sluneční energii a působí tak jako přírodní antidepresivum. Vnáší do našeho života optimismus a potlačuje negativní myšlenky a energii. Stimuluje kreativitu a sexualitu. Zrychluje metabolismus a trávení. Harmonizuje všechny orgány. Pomáhá při léčbě chronických bolestí v krku a žaludečních vředů. Sluneční kámen, který je ve zlatavých odstínech, je přirozeným kamenem těch, kteří se narodili v magickém měsíci slunovratu (22. července - 21. srpna). Zlaté krystaly vám přinášejí úspěch, nadšení, štěstí a sílu.

Achát je talismanem umělců a symbolem stability a hojnosti. Potlačuje negativní emoce, posiluje sebevědomí a odstraňuje strach ze selhání. Posiluje organismus, zvyšuje plodnost, sexuální aktivitu a usnadňuje těhotenství. Uklidňuje ve stresových situacích. Bílý achát zvyšuje intuici, snižuje pocit osamění, vyrovnává hormonální činnost a chrání kůži. Botswanský achát napomáhá těm, kteří chtějí přestat s kouřením, pomáhá překonávat deprese a ulevuje vzniklému napětí. Pomáhá tělu přijímat kyslík. Příznivě působí na oběhový systém a kůži.

Krásný a luxusní náramek, který je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Sluneční kámen a Botswanský achát. Je ozdoben korálky ze stříbra Ag925, které jsou pozlaceny 14k růžovým zlatem.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Kozoroh, Lev, Býk, Štír, Ryby

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru