Kód: 447 | Značka: Miva

Náramek z Avanturínu zlatého

257,21 Kč 289 Kč Sleva 11 %
Skladem

Náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Aventurín zlatý, který je poset zlatými třpytkami. Je ozdoben korálky ze stříbra Ag925, které jsou pozlaceny růžovým 18k zlatem.

Můžeme doručit do:
14.11.2019
Kategorie: Gold edition
Kámen: Avanturín zlatý
Doplňky: Korálky ze stříbra Ag925 v úpravě Rose gold
Délka náramku: 17 cm
Velikost kuliček: 8 mm
Znamení: Býk, Rak, Střelec

Avanturín zlatý je kamenem štěstí. Má pozitivní vibrace a přináší prosperitu a majetek. Jeho vibrace také pomáhají odstraňovat negativní elektromagnetické záření z mobilních telefonů či mikrovlnných trub. Posiluje rozhodovací schopnosti a stimuluje řídící vlastnosti. Avanturín pohlcuje znečištění ovzduší a čistí atmosféru na místě, kde se nachází. Povzbuzuje komunikaci a pomáhá jasně vyjadřovat myšlenky. Uklidňuje, a pokud jej dáte přes noc pod polštář, navozuje klidný a ničím nerušený spánek.

V rámci meditace je tento krystal vhodný pro odstranění veškerých závislostí. Nejpříznivěji působí na odstranění chuti na cigarety a přejídání. Pomáhá při problémech s váhou, při nadváze, ale také při anorexii a bulimii.  Avanturín také přináší vitalitu unaveným svalům a celému organismu. Zvyšuje tvořivost a produktivitu netradičních řešení.

Náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Avanturín zlatý. Je ozdoben korálky ze stříbra Ag925, které jsou pozlaceny růžovým 18k zlatem.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Býk, Rak, Střelec

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaku s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.