Kód: 938/NAR 938/NAR2 Zvolte variantu | Značka: Miva

Náramek Snowflake z minerálů a stříbra Ag925

269 Kč 399 Kč od 269 Kč
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta:

Náramek je ručně vyroben z minerálů Howlit, praskaný Křišťál a syntetického Opalitu. Je ozdoben přívěskem sněhové vločky ze stříbra Ag925.

Můžeme doručit do:
26.6.2024 - Zvolte variantu
Kategorie: Náramky s přívěsky a ozdobami ze stříbra Ag925
Materiál: Opalit, praskaný Křišťál, Howlit
Délka náramku: 17 cm
Doplňky: sněhová vločka ze stříbra Ag925
Velikost kuliček: 8 mm

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí.

Howlit je kamenem klidu a harmonie. Uklidňuje mysl a používá se při meditacích. Posiluje odolnost proti stresu. Udržuje rovnováhu vápníku v těle, má pozitivní vliv na zuby a kosti. Neutralizuje tělesné pachy, pomáhá při migrénách.

Opalit je synteticky vyrobený kámen člověkem. Hází krásné duhové odlesky.

Náramek je ručně vyroben z minerálů Howlit, praskaný Křišťál a syntetického Opalitu. Je ozdoben přívěskem sněhové vločky ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby, Kozoroh,Štír, Rak

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.