Kód: 660 | Značka: Miva

Náramek z matného Růženínu a stříbra se zirkony

379 Kč
Skladem

Luxusní náramek z matného Růženínu s ozdobou ze stříbra Ag925 s růžovými zirkony ve tvaru srdce. Všechny kovové komponenty jsou ze stříbra Ag925.

Můžeme doručit do:
26.11.2019
Kategorie: Náramky s přívěšky a ozdobami ze stříbra Ag925
Kámen: matný Růženín
Doplňky: ozdoba ze stříbra Ag925 s růžovými zirkony
Velikost kuliček: 8 mm
Délka náramku: 17 cm
Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Prohlubuje fantazii i vnímavost vůči všemu krásnému. Vzbuzuje něžnou lásku. Umožňuje nacházet cestu ke klidu a ochraňuje nás před závistí a nenávistí. Učí nás odpouštět. Uklidňuje rozbouřené emoce, snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Má význam i pro sexuální život, kdy působí stimulačně. Působí především na uklidnění srdeční činnosti, a to jak ve skutečném, tak i v přeneseném slova smyslu. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci. Jako kámen lásky působí nejsilněji na srdeční čakře.

Náramek z matného Růženínu s ozdobou ze stříbra Ag925 s růžovými zirkony ve tvaru srdce. Všechny kovové komponenty jsou ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby

Velikost korálků: 8 mm

Barva Růženínu není stálá - působením tepla a slunečního záření může ztrácet barvu.

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.