Kód: 933 | Značka: Miva

Praskaný Křišťál, pavé korálek Swarovski a stříbro

Neohodnoceno
389 Kč
skladem pouze 1 ks

Krásný náramek v minimalistickém provedení pro všechny milovnice opravdového luxusu, který je ručně vyroben z praskaného Křišťálu, ozdoben korálky ze stříbra Ag925 a luxusním pavé korálkem Swarovski, který je bohatě osázen drobnými duhovými krystaly.

Kategorie: Náramky s přívěsky a ozdobami ze stříbra Ag925
Kámen: praskaný Křišťál
Délka náramku: 17 cm
Velikost kuliček: 4 mm
Doplňky: korálek pavé Swarovski, stříbro Ag 925
Znamení: Váhy, Blíženci, Lev, Kozoroh

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí.

Luxusní náramek v minimalistickém provedení, který je ručně vyroben z praskaného Křišťálu, ozdoben korálky ze stříbra Ag925 a pavé korálkem Swarovski, který je osázen drobnými duhovými krystaly.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Váhy, Blíženci, Lev, Kozoroh

Velikost korálků: 4 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.