Kód: 576/NAR 576/NAR2 Zvolte variantu | Značka: Miva

Růženín, Angelit, Křišťál, Sokolí oko a stříbro

269 Kč 389 Kč od 269 Kč
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta:

Růžové kameny symbolizují lásku a něhu. Působí povzbudivě a zvyšují šarm. Spojili jsme tyto kameny se symbolem lásky - srdcem. Náramek je ručně vyroben z přírodních drahých kamenů Angelit, Růženín, Sokolí oko a praskaný Křišťál. Je ozdoben srdíčkem se zirkony ze stříbra Ag925.

Můžeme doručit do:
25.9.2019 26.9.2019 Zvolte variantu
Kategorie: Náramky s přívěšky a ozdobami ze stříbra Ag925
Kámen: Angelit, Růženín, praskaný Křišťál, Sokolí oko
Délka náramku: 17 cm
Přívěšek: srdíčko se zirkony ze stříbra Ag925
Velikost kuliček: 8 mm
Znamení: Kozorh, Ryby, Vodnář, Býk, Váhy, Střelec, Lev
Angelit je symbolem míru. Mírní duševní bolest a pomáhá navodit hluboký klid a mír. Pomáhá při telepatické komunikaci a zvyšuje vnímavost. Zvyšuje úroveň vědomí. Pomáhá navazovat kontakt s vesmírnou energií. Napomáhá soustředění. Tlumí emoce a rozbouřené city. Pomáhá léčit štítnou žlázu a záněty v oblasti krku.
 

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a lásky. Prohlubuje fantazii i vnímavost vůči všemu krásnému. Vzbuzuje něžnou lásku. Umožňuje nacházet cestu ke klidnu a ochraňuje nás před závistí a nenávistí. Učí nás odpouštět. Napomáhá prohloubit spojení s partnerem. Usnadňuje vstup lásky do našeho života. Uklidňuje rozbouřené emoce, snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Má význam i pro sexuální život, kdy působí stimulačně. Působí především na uklidnění srdeční činnosti, a to jak ve skutečném, tak i v přeneseném slova smyslu. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci. Jako kámen lásky působí nejsilněji na srdeční čakře.

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí.

Sokolí oko je zaměřeno především na náš vnitřní život. Pomáhá nám odstranit skepsi a záporné stránky. Posiluje činnost oběhového ústrojí a zrak. Zvyšuje sexuální aktivitu. Zmírňuje vliv škodlivého záření a chrání i před elektromagnetickým zářením. Pomáhá při dýchacích potížích a zmírňuje bolest hlavy.

Náramek je ručně vyroben z přírodních drahých kamenů Angelit, Růženín, Sokolí oko a praskaný Křišťál. Je ozdoben srdíčkem se zirkony ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Kozorh, Ryby, Vodnář, Býk, Váhy, Střelec, Lev

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaku s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru