Kód: 980 | Značka: Miva

Náramek z Hematitu, praskaného Křišťálu a oceli

Neohodnoceno
299 Kč
Skladem

Tento krásný náramek je vyroben z praskaného Křišťálu a pozlaceného Hematitu, je ozdoben pozlaceným křížkem v odstínu rose gold z chirurgické oceli s kamínkem a koncovým korálkem ze stříbra Ag925.

Můžeme doručit do:
2.11.2021
Kategorie: Náramky z minerálů a polodrahokamů
Kámen: Hematit, praskaný Křišťál
Doplňky: chirurgická ocel
Velikost kuliček: 4 mm
Délka náramku: 17 cm

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí.

Hematit posiluje odvahu, optimismus a vůli. Pomáhá lépe rozeznávat pravdu a lež. Používá se při léčbě chudokrevnosti. Podporuje vazbu kyslíku na červené krvinky. Pomáhá odstranit poruchy spánku. Celkově posiluje a regeneruje organismus. Brzdí negativní vlivy okolí.

Náramek je vyroben z praskaného Křišťálu a pozlaceného Hematitu, je ozdoben pozlaceným křížkem rose gold z chirurgické oceli s kamínkem a koncovým korálkem ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Váhy, Blíženci, Lev, Kozoroh

Velikost korálků: 4 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.