Kód: 873 | Značka: Miva

Náramek ze Slunečního kamene a Hematitu

269 Kč
Skladem

Uchovejme si sluneční energii v podzimních sychravých dnech díky Slunečnímu kameni, ze kterého je vyroben tento krásný náramek. Je ozdoben pokovenými korálky z Hematitu a Shamballa korálkem, který je osázen krystaly.

Můžeme doručit do:
25.10.2019
Kategorie: Náramky z minerálů a polodrahokamů
Kámen: Sluneční kámen, pokovený Hematit
Délka náramku: 17 cm
Doplňky: Shamballa korálek s krystaly
Znamení: Panna, Beran, Kozoroh, Vodnář, Lev, Panna

Sluneční kámen je symbolem slunce a naděje - po temné noci přijde jasný a slunečný den. Vnáší do života radost a světlo. Dodává sílu k překonání obtíží a vitalitu potřebnou k životu. Koncentruje sluneční energii a působí tak jako přírodní antidepresivum. Vnáší do našeho života optimismus a potlačuje negativní myšlenky a energii. Stimuluje kreativitu a sexualitu. Zrychluje metabolismus a trávení. Harmonizuje všechny orgány. Pomáhá při léčbě chronických bolestí v krku a žaludečních vředů.

Sluneční kámen, který je ve zlatavých odstínech, je přirozeným kamenem těch, kteří se narodili v magickém měsíci slunovratu (22. července - 21. srpna). Zlaté krystaly vám přinášejí úspěch, nadšení, štěstí a sílu.

Krásný podzimní náramek, který je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Sluneční kámen a pokovený Hematit. Je ozdoben Shamballa korálkem, který je osázen drobnými krystaly.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Panna, Beran, Kozoroh, Vodnář, Lev, Panna

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru