Kód: 59 | Značka: Miva

Náramek z Růženínu, stříbra a Swarovski

449 Kč
Skladem

Tento luxusní náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Růženín v matné úpravě. Je ozdoben krystalem Swarovski ve tvaru kapky o velikosti 14 mm v lůžku ze stříbra Ag925 a koncovým korálkem také ze stříbra Ag925.

Můžeme doručit do:
25.9.2019
Kategorie: Náramky
Kámen: přírodní Růženín v matné úpravě
Přívěšek: Swarovski krystal ve tvaru kapky o velikosti 14 mm
Kovové komponenty: Stříbro Ag925
Délka náramku: 17 cm
Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby

 

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a lásky. Prohlubuje fantazii i vnímavost vůči všemu krásnému. Vzbuzuje něžnou lásku. Umožňuje nacházet cestu ke klidu a ochraňuje nás před závistí a nenávistí. Učí nás odpouštět. Napomáhá prohloubit spojení s partnerem. Usnadňuje vstup lásky do našeho života. Uklidňuje rozbouřené emoce, snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Má význam i pro sexuální život, kdy působí stimulačně. Působí především na uklidnění srdeční činnosti, a to jak ve skutečném, tak i v přeneseném slova smyslu. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci. Jako kámen lásky působí nejsilněji na srdeční čakře.

Náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Růženín v matné úpravě. Je ozdoben krystalem Swarovski ve tvaru kapky o velikosti 14 mm v lůžku ze stříbra Ag925 a koncovým korálkem také ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby

Velikost korálků: 8 cm

Barva Růženínu není stálá - působením tepla a slunečního záření může ztrácet barvu.

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru