Kód: 1229 | Značka: Miva

Náušnice z chirurgické oceli a minerálů

219 Kč
Skladem

Náušnice z minerálů a chirurgické oceli, které se dokonale hodí k náramku Sea horse. Jsou vyrobeny z přírodních minerálů AkvamarínAmazonit a praskaný Křišťál.

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Kategorie: Náušnice
Minerály: Akvamarín, Amazonit, praskaný Křišťál
Délka náušnic: 4 cm
Kovové komponenty: chirurgická ocel

Akvamarín je jeden z nejoblíbenějších drahých kamenů. Uklidňuje, stabilizuje a harmonizuje jak tělo, tak duši. Snižuje obtíže způsobené při změnách počasí. Odstraňuje nervozitu, deprese, posiluje sebevědomí i odvahu a prohlubuje manželskou lásku a věrnost. Podporuje paměť a klidný spánek, prohlubuje toleranci. Přináší pevná přátelství a zlepšuje vyjadřovací schopnosti. Zmírňuje alergie a snižuje bolesti v krku. Přiložením na víčka pomáhá při bolestech očí.

Amazonit  je kamenem odvahy a pravdy, patřil po dlouhá staletí k posvátným kamenům. Napomáhá nám dobít energii, chrání před duševní nevyvážeností, nervozitou a potlačenými emocemi. Pomáhá uvolňovat toxické emoce a negativitu, kterou v sobě máme uloženou z minulých traumat. Vyvažuje mužskou a ženskou energii. Pomáhá odfiltrovat nepříznivá záření, například z počítače, mobilního telefonu nebo mikrovlnné trouby. Při provozování sportovních aktivit pomáhá zvýšit výdrž a uvolnit křeče. Působí proti nespavosti. Harmonizuje srdeční oběh a nervový systém. Nabuzuje radost ze života.

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí.

Náušnice z minerálů a chirurgické oceli, které se dokonale hodí k náramku Sea horse. Jsou vyrobeny z přírodních minerálů AkvamarínAmazonit a praskaný Křišťál.

Délka náušnic: 4 cm

Kov: Stříbro Ag925

Znamení: VodnářBýk, Váhy, Střelec, Ryby, Blíženci, Lev, Kozoroh

Velikost korálků: 8 a 6 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.