Kód: 348/ROS 348/OMB Zvolte variantu | Značka: Miva

Náramek Rose Gold z pravých říčních perel

279 Kč
skladem pouze 1 ks Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta:

Podtrhněte svoji ženskost s náramkem z pravých říčních perel. Náramek je ozdoben korálkem ze stříbra Ag925, který je pozlacen růžovým zlatem. Náramek se hodí k řetízku a náušnicím ze stříbra s pravými perlami, které naleznete v sekci Soupravy šperků.

Kategorie: Náramky z pravých perel
Materiál: pravé říční perly
Délka náramku: 17 cm
Znamení: Rak, Váhy, Ryby, Kozoroh
Velikost perel: 7 - 8 mm

Perly symbolizují ženskost. Rozvíjejí v nás smysl pro krásu a dokonalost. Chrání nás před nehodami a neštěstím a dokonce změnou svého vzhledu dokáží před těmito situacemi varovat. Posilují nervový systém, ovlivňují stavbu kostí a zubů. Brání svalové únavě a křečím. Největší účinnost mají při nošení jako náhrdelník nebo náramek. Náramek se hodí k řetízku a náušnicím ze stříbra s pravými perlami, které naleznete v sekci Soupravy šperků.

Náramek je ručně vyroben z přírodních sladkovodních perel. Náramek je ozdoben korálkem ze stříbra Ag925, který je pozlacen růžovým zlatem.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Rak, Váhy, Ryby, Kozoroh

Velikost korálků: 7 - 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Pozor na kontakt s octem, či jinými kyselinami, ve kterých se perly rozpouštějí. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru