Kód: 315 | Značka: Miva

Náramek z Ametystu a stříbra s kamenem Swarovski

499 Kč
Skladem

Náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Ametyst. Je ozdoben kamenem Swarovski o velikosti 14 mm v lůžku ze stříbra Ag925, který mu dodává velmi luxusní a elegantní vzhled. Kámen Swarovski ve tvaru slzy má speciální úpravu a hází krásné duhové odlesky v modré a fialové barvě.

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Kámen: Ametyst
Doplňky: Korálek a miska ze stříbra Ag925 a krystal Swarovski 14 mm
Délka náramku: 17 cm
Velikost kuliček: 8 mm
Znamení: Ryby, Střelec, Panna

Ametyst je ochranný kámen před působením negativních energií a také univerzální lék s velmi bohatou historií. Je synonymem luxusu. Usnadňuje intuici a komunikaci, napomáhá zvýšit efektivitu práce. Stabilizuje tělo i duši. Podporuje intuitivní vnímání a schopnost dospět ke správným rozhodnutím. Pomáhá posilovat rodinné vztahy a přátelství. Působí proti bolestem hlavy, migréně, nespavosti a chrání před špatnými sny. Omezuje růst tukové tkáně a léčí pokožku. Reguluje krevní tlak. Zmírňuje bolesti.

Náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Ametyst a ozdoben kamenem Swarovski o velikosti 14 mm v lůžku a koncovým korálkem ze stříbra Ag925, který hází nádherné odlesky a dodává mu velmi luxusní a elegantní vzhled.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Ryby, Střelec, Panna, Beran

Velikost korálků: 8 mm

Barva Ametystu není stálá - působením tepla a slunečního záření může ztrácet barvu.

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, lidským potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci - některé komponenty mohou měnit jejich působením své vlastnosti. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.