Kód: 1223 | Značka: Miva

Náramek z Akvamarínu, stříbra a Swarovski

499 Kč
Skladem

Tento náramek jako pro princeznu je ručně vyroben z pravého přírodního krásného minerálu Akvamarín. Je ozdoben krystalem Swarovski ve stříbře Ag 925 o velikosti 8 mm.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Minerál: Akvamarín
Velikost kuliček: 6 mm
Délka náramku: 17 cm
Doplňky: Stříbro Ag925, krystal Swarovski 8 mm
Znamení: Váhy, Vodnář, Blíženci, Ryby
Akvamarín je jeden z nejoblíbenějších drahých kamenů. Uklidňuje, stabilizuje a harmonizuje jak tělo, tak duši. Snižuje obtíže způsobené při změnách počasí. Odstraňuje nervozitu, deprese, posiluje sebevědomí i odvahu a prohlubuje manželskou lásku a věrnost. Podporuje paměť a klidný spánek, prohlubuje toleranci. Přináší pevná přátelství a zlepšuje vyjadřovací schopnosti. Zmírňuje alergie a snižuje bolesti v krku. Přiložením na víčka pomáhá při bolestech očí.
 

Náramek je ručně vyroben z pravého přírodního krásného minerálu Akvamarín. Je ozdoben krystalem Swarovski ve stříbře Ag 925 o velikosti 8 mm.

Délka náramku: 17 cm - pokud máte zájem o náramek v jiné velikosti, stačí nám napsat požadovanou velikost do poznámky při objednávce a my Vám jej rádi zhotovíme na míru.

Znamení: Váhy, Vodnář, Blíženci, Ryby

Velikost korálků: 6 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru