Kód: 1130 | Značka: Miva

Náramek z Granátu s přívěskem Swarovski

299 Kč
skladem pouze 1 ks

Náramek je ručně vyroben z přírodního kamene Granát, ozdoben přívěškem Swarovski a koncovým korálkem ze stříbra Ag925.

Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Minerál: Granát
Délka náramku: 17 cm
Velikost kuliček: 6 mm
Doplňky: Krystal Swarovski, chirurgická ocel, stříbro Ag925

Granát je symbolem vášně, krve, ohně, čistého srdce a je také považován za talisman proti negativní energii. Byl považován za zkamenělé kapky krve bohů. Svému nositeli přináší štěstí, bohatství a napomáhá nalézt nebo obnovit životní rovnováhu. Dodává odvahu a sebedůvěru a tím podněcuje k aktivitě.  Pomáhá nalézt vášeň, inspiraci, používat charizma a dosahovat toho, co chcete beze strachu nebo úzkosti. Posiluje, regeneruje celý organismus a ochraňuje před nepozorností. Pomáhá potlačovat zánětlivé procesy, mírní artritidu i revmatismus. Posiluje srdce a působí příznivě i při kožních chorobách.

Náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Granátu. Přívěsek je z chirurgické oceli a obsahuje šaton Swarovski. Koncový korálek je ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Štír, Lev, Beran

Velikost korálků: 6 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, lidským potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci - některé komponenty mohou měnit jejich působením své vlastnosti. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.