Kód: 624 | Značka: Miva

Náramek z Korálu, krystal Swarovski ve stříbře

389 Kč
Skladem

Červená barva bývá spojována s energiemi všeho druhu, červené kameny symbolizují životní sílu. Náramek je ručně vyroben z přírodního kamene Korál. Je ozdoben krystalem Swarovski ve stříbře a koncovou kuličkou ze stříbra Ag925.

Můžeme doručit do:
26.11.2019
Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Kámen: Korál
Doplňky: Krystal Swarovski, stříbro Ag 925
Velikost kuliček: 8 mm
Délka náramku: 17 cm

Korál, který je darem moře, byl odjakživa považován za ochranný a léčivý kámen. Je produktem mořských živočichů a má mnoho různých podob. Posiluje smysl pro krásu a tvar. Je schopen nastartovat náš vnitřní motor. Díky svému složení má příznivý vliv na kosti, zuby, nehty a vlasy.

Červené korály jsou nejmocnější. Byly považovány za zkamenělé kapky krve. Podporují lásku a sexualitu. Zvyšují energii a životní síly.

Náramek je ručně vyroben z přírodního kamene Korál. Je ozdoben krystalem Swarovski ve stříbře a koncovou kuličkou ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Býk, Štír, Rak, Váhy

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, lidským potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci - některé komponenty mohou měnit jejich působením své vlastnosti. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.