Kód: 1426 | Značka: Miva

Náramek z Měsíčního kamene a praskaného Křišťálu

Neohodnoceno
369 Kč
skladem pouze 1 ks

Náramek je vyroben z praskaného Křišťálu a Měsíčního kamene, který je typicky ženským kamenem. Je zdoben perlami Swarovski a koncovým korálkem z rhodiovaného stříbra Ag925.

Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Minerál: praskaný Křišťál, Měsíční kámen
Délka náramku: 17,5 cm, lze na přání upravit
Velikost kuliček: 8 mm
Doplňky: koncový korálek stříbro Ag925, Swarovski perly
Znamení: Vodnář, Střelec, Ryby, Rak, Kozoroh

Měsíční kámen je jedním z nejcennějších kamenů, je typicky ženským kamenem, který vzbuzuje ženskost a působí spíše na ženy. Koncentruje měsíční energii. Dodává chuť k životu a má pozitivní vliv na plodnost až do vysokého věku, funguje jako ochránce rodiny. Napomáhá udržet mladistvý vzhled a snížit strach před operačními výkony a porodem. Řídí činnost hypofýzy. Napomáhá při hormonálních poruchách a menstruačních bolestech. Harmonizuje lymfatický systém, tvorbu a koloběh tělesných tekutin. Často bývá zaměňován s Opalitem, který je však synteticky vyroben a jeho cena je výrazně nižší.

Náš náramek je ručně vyroben z ryze přírodního Měsíčního kamene s jemnými duhovými odlesky, tomuto jevu se říká adularescence, od tohoto efektu se také odvíjí cena měsíčního kamene. Čím výraznější a barevnější tento efekt je, tím vyšší je cena Měsíčního kamene. 

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Vodnář, Střelec, Ryby, Rak, Kozoroh

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení