Kód: 1426 | Značka: Miva

Náramek z přírodního Měsíčního kamene

Neohodnoceno
359 Kč
skladem pouze 1 ks

Podtrhněte svoji ženskost jemným náramkem z ryze přírodního Měsíčního kamene, který je typicky ženským kamenem. Náramek je zdoben opalizujícími korálky Swarovski a koncovým korálkem z rhodiovaného stříbra Ag925.

Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Minerál: přírodní Měsíční kámen
Délka náramku: 17 cm, lze na přání upravit
Velikost kuliček: 6 mm
Doplňky: koncový korálek stříbro Ag925
Znamení: Vodnář, Střelec, Ryby, Rak, Kozoroh

Měsíční kámen je jedním z nejcennějších kamenů, je typicky ženským kamenem, který vzbuzuje ženskost a působí spíše na ženy. Koncentruje měsíční energii. Dodává chuť k životu a má pozitivní vliv na plodnost až do vysokého věku, funguje jako ochránce rodiny. Napomáhá udržet mladistvý vzhled a snížit strach před operačními výkony a porodem. Řídí činnost hypofýzy. Napomáhá při hormonálních poruchách a menstruačních bolestech. Harmonizuje lymfatický systém, tvorbu a koloběh tělesných tekutin. Často bývá zaměňován s Opalitem, který je však synteticky vyroben a jeho cena je výrazně nižší.

Náš náramek je ručně vyroben z ryze přírodního Měsíčního kamene s jemnými duhovými odlesky, tomuto jevu se říká adularescence, od tohoto efektu se také odvíjí cena měsíčního kamene. Čím výraznější a barevnější tento efekt je, tím vyšší je cena Měsíčního kamene. Je ozdoben opalizujícími korálky Swarovski a koncovým korálkem z rhodiovaného stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Vodnář, Střelec, Ryby, Rak, Kozoroh

Velikost korálků: 6 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.