Kód: 654 | Značka: Miva

Náramek z Morganitu, stříbra a Swarovski

349 Kč
Skladem

Náramek s luxusním vzhledem je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Morganit o velikosti 6 mm. Je ozdoben přívěškem s krystalem Swarovski a korálkem. Přívěšek i korálek jsou ze stříbra Ag925.

Můžeme doručit do:
14.4.2021
Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Kámen: Morganit
Doplňky: Stříbro Ag925 a krystal Swarovski 8 mm
Velikost kuliček: 6 mm
Délka náramku: 17 cm
Znamení: Váhy, Býk, Vodnář

Morganit je kamenem Boží lásky, klidu a radosti, patří stejně jako smaragd a akvamarín mezi beryly. Barevně variuje od růžové po purpurovo-růžovou, proto se mu také někdy říká růžový smaragd. Mezi obvyklé odstíny patří bledě růžová, fialová, lososová nebo broskvová. Pomáhá nám vyrovnat se s traumaty z minulosti a uvolnit zármutek. Dodává nám sebevědomí a odvahu při řešení komplikovaných situací, které máme tendenci odkládat. Navozuje pocit klidu, radosti a vnitřní síly. V kombinaci s dalšími odrůdami berylu (akvamarín, smaragd) posiluje hlubokou lásku. Pomáhá nám udržet si mladistvý vzhled a odstranit lenost.

Náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Morganit. Je ozdoben přívěškem s krystalem Swarovski a korálkem. Přívěšek i korálek jsou ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Váhy, Býk, Vodnář

Velikost korálků: 6 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.