Kód: 1409 | Značka: Miva

Náramek z praskaného Křišťálu a Swarovski

Neohodnoceno
259 Kč
skladem pouze 1 ks

Náramek je vyroben z praskaného duhového Křišťálu, ozdoben srdcem Swarovski a drobnými korálky z rhodiovaného stříbra Ag925.

Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Minerál: praskaný Křišťál
Velikost kuliček: 4 mm
Délka náramku: 17 cm, lze na přání upravit
Doplňky: stříbro Ag925, srdce Swarovski

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Byl pokládán za klíč k moudrosti. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Napomáhá nám se soustředit a má také uklidňující účinky. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí. Pozitivně působí při očistě krevního oběhu od škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu a tučných jídel. Tento univerzální minerál by neměl chybět v žádné sbírce. 

Náramek je vyroben z praskaného duhového Křišťálu, ozdoben srdcem Swarovski a drobnými korálky z rhodiovaného stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Blíženci, Lev, Kozoroh

Velikost korálků: 4 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.