Vážení zákazníci, chtěli bychom vás informovat ohledně zasílání vašich objednávek. E-shop funguje dál bez omezení, doručování DPD a poštou také, rozhodli jsme se snížit ceny DPD i pošty po dobu nařízení a vzít tak část těchto nákladů na sebe. Co se týče Zásilkovny, výdejní místa by měla také fungovat dále, i když budou mít zákaz prodeje svého zboží, mohou se však rozhodnout zavřít úplně a je tak potřeba si ověřit, zda dané výdejní místo funguje. Zásilkovna také zakázala příjem hotovosti, takže bychom vás chtěli poprosit o úhrady předem, dobírku zvolit samozřejmě můžete, ale je potřeba ji na místě uhradit kartou, nikoliv hotově. Děkujeme za pochopení. Přejeme všem pevné zdraví, chraňte sebe i své blízké a nevystavujte se zbytečně nebezpečí! Levnější poštovné platí do konce května.
Kód: 867 | Značka: Miva

Náramek z praskaného Křišťálu s krystalem Swarovski

289 Kč
Skladem

Náramek je vyroben z praskaného Křišťálu a ozdoben přívěškem z chirurgické oceli s krystalem Swarovski.

Můžeme doručit do:
5.6.2020
Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Kámen: praskaný Křišťál
Doplňky: krystal Swarovski, chirurgická ocel
Délka náramku: 17 cm
Velikost kuliček: 6 mm
Znamení: Váhy, Blíženci, Lev, Kozoroh

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí.

Náramek je vyroben z praskaného Křišťálu a ozdoben přívěškem z chirurgické oceli s krystalem Swarovski.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Váhy, Blíženci, Lev, Kozoroh

Velikost korálků: 6 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.