Kód: 1149 | Značka: Miva

Náramek ze Slunečního kamene a 14kt zlata

799 Kč
skladem pouze 1 ks

Spojení pravého zlata a zlatavého Slunečního kamene, to je tento krásný jemný náramek. Je ozdoben drobnými korálky ze 14kt zlata Au 585/1000.

Kategorie: Náramky zdobené pravým zlatem
Minerál: Sluneční kámen
Velikost kuliček: 6 a 8 mm
Doplňky: Shamballa korálek s krystaly a Ag korálky
Délka náramku: 17 cm

Sluneční kámen je symbolem slunce a naděje - po temné noci přijde jasný a slunečný den. Vnáší do života radost a světlo. Dodává sílu k překonání obtíží a vitalitu potřebnou k životu. Koncentruje sluneční energii a působí tak jako přírodní antidepresivum. Vnáší do našeho života optimismus a potlačuje negativní myšlenky a energii. Stimuluje kreativitu a sexualitu. Zrychluje metabolismus a trávení. Harmonizuje všechny orgány. Pomáhá při léčbě chronických bolestí v krku a žaludečních vředů.

Sluneční kámen, který je ve zlatavých odstínech, je přirozeným kamenem těch, kteří se narodili v magickém měsíci slunovratu (22. července - 21. srpna). Zlaté krystaly vám přinášejí úspěch, nadšení, štěstí a sílu.

Krásný náramek, který je ručně vyroben z přírodního minerálu Sluneční kámen. Je ozdoben korálky z pravého 14kt zlata Au 585/1000.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Panna, Beran, Kozoroh, Vodnář, Lev, Panna

Velikost korálků: 6 a 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru