Kód: 738 | Značka: Miva

Náramek z více druhů minerálů

299 Kč
Skladem

Náramek je ručně vyroben z přírodních minerálů Achát, Růženín, Morganit a praskaný Křišťál, který je pokovený a hází krásné jemné duhové odlesky.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kategorie: Jednoduché náramky bez přívěsků
Kámen: Achát, Morganit, Růženín a praskaný Křišťál
Délka náramku: 17,5 cm
Velikost kuliček: 8 mm
Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby, Blíženci, Lev, Kozoroh, Býk, Vodnář

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí.

Achát je talismanem umělců a symbolem hojnosti. Potlačuje negativní emoce, posiluje sebevědomí a odstraňuje strach ze selhání. Posiluje organismus, zvyšuje plodnost, sexuální aktivitu a usnadňuje těhotenství. Bílý achát zvyšuje intuici, snižuje pocit osamění, vyrovnává hormonální činnost a chrání kůži.

Morganit je kamenem Boží lásky, klidu a radosti, patří stejně jako smaragd a akvamarín mezi beryly. Barevně variuje od růžové po purpurovo-růžovou, proto se mu také někdy říká růžový smaragd. Mezi obvyklé odstíny patří bledě růžová, fialová, lososová nebo broskvová. Pomáhá nám vyrovnat se s traumaty z minulosti a uvolnit zármutek. Dodává nám sebevědomí a odvahu při řešení komplikovaných situací, které máme tendenci odkládat. Navozuje pocit klidu, radosti a vnitřní síly. V kombinaci s dalšími odrůdami berylu (akvamarín, smaragd) posiluje hlubokou lásku. Pomáhá nám udržet si mladistvý vzhled a odstranit lenost.

Náramek je ručně vyroben z přírodního drahého kamene Achát, Morganit, Růženín a praskaný Křišťál, který je pokovený a hází krásné jemné duhové odlesky.

Délka náramku: 17,5 cm

Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby, Blíženci, Lev, Kozoroh, Býk, Vodnář

Velikost korálků: 8 mm

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.