Kód: 1236 | Značka: Miva

Náramek z Růženínu, praskaného Křišťálu a Swarovski

559 Kč
skladem pouze 1 ks

Jemný a přitom zářivý náramek je vyroben z Růženínu z Madagaskaru a praskaného Křišťálu, je ozdoben korálkem Pavé Swarovski, který je hustě osázen drobnými duhovými krystaly a koncovým korálkem  ze stříbra Ag925.

Kategorie: Náramky s ozdobami a přívěsky Swarovski
Kámen: Růženín z Madagaskaru, praskaný Křišťál
Délka náramku: 17 cm
Velikost kuliček: 6 a 8 mm
Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby, Blíženci, Lev, Kozoroh
Doplňky: korálek Pavé Swarovski o velikosti 10 mm
Kovové komponenty: Stříbro Ag925

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a lásky. Prohlubuje fantazii i vnímavost vůči všemu krásnému. Vzbuzuje něžnou lásku. Umožňuje nacházet cestu ke klidnu a ochraňuje nás před závistí a nenávistí. Učí nás odpouštět. Napomáhá prohloubit spojení s partnerem. Usnadňuje vstup lásky do našeho života. Uklidňuje rozbouřené emoce, snižuje psychické potíže a přispívá ke klidnému spánku. Má význam i pro sexuální život, kdy působí stimulačně. Působí především na uklidnění srdeční činnosti, a to jak ve skutečném, tak i v přeneseném slova smyslu. Posiluje okysličování krve a její cirkulaci. Jako kámen lásky působí nejsilněji na srdeční čakře.

Křišťál je symbolem nejvyšší čistoty a síly a odjakživa byl používán jako léčivý a magický kámen. Transformuje a filtruje energie, přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní odebírá. Kladně působí na posilování životního partnerství. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Harmonizuje čakry. Mírní bolesti, podporuje hojivé procesy a urychluje léčení popálenin a kožních nemocí.

Náramek je vyroben z Růženínu z Madagaskaru a praskaného Křišťálu, je ozdoben korálkem Pavé Swarovski, který je hustě osázen drobnými duhovými krystaly a koncovým korálkem  ze stříbra Ag925.

Délka náramku: 17 cm

Znamení: Býk, Váhy, Střelec, Ryby, Blíženci, Lev, Kozoroh

Velikost korálků: 8 mm

Barva Růženínu není stálá - působením tepla a slunečního záření může ztrácet barvu.

Náramek uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s vodou, potem, vlhkem, nevystavujte přímému slunci. Vyobrazená barva na se může mírně lišit v závislosti nastavení monitoru.